خانه / دسته‌بندی نشده / نماینده قهوه ایتالیایی مولیناری در تهران

نماینده قهوه ایتالیایی مولیناری در تهران

نماینده قهوه ایتالیایی مولیناری در تهران نقش قابل توجهی در جلب طرفداران این قهوه داشته است. پیشرفت و توسعه مداوم، گواهینامه های کیفیت، تلاشهای خستگی ناپذیر برای برتر بودن، احترام به سنت در کنار توجه به نوآوریهای دنیای تکنولوژی به همراه تضمین تولید در بالاترین سطح، سبب شده امروز برند مولیناری به عنوان یک پیشرو صنعتی شناخته و آوازه آن فراتر از مرزهای ایتالیا گسترش یابد.

مشخصات قهوه ایتالیایی مولیناری

قهوه مولیناری به سال ۱۹۱۱ توسط شرکت برادران مولیناری که در صنایع غذایی فعالیت چندین ساله داشتند با تمرکز بر رست قهوه و ابداعات مخصوص به خود در رست قهوه، تاسیس شد. این بار فرهنگی که در واقع محل تجمع های شاعران و روشنفکران بود، با دستورالعمل های مخصوص رست خود، توانست در زمان کوتاهی در دل مردم ایتالیا جای یابد و طی مدتی کوتاهتر شهرتی جهانی پیدا کند.

قهوه مولیناری ترکیبی از دو قهوه روبوستا و عربیکاست که درصد روبوستا این ترکیب غالب بر عربیکا آن است و همین موجب بالا بودن درصد کافئین این قهوه می باشد. قهوه مولیناری به دلیل درصد عربیکا پایین آن، اسیدیته پایینی دارد که موجب کاهش ترش مزگی آن خواهد شد و طعمی شکلاتی و تلخ را به این قهوه می دهد که همین اسیدیته پایین آن، این قهوه را برای افرادی که ناراحتی گوارشی دارند، کاملا ایده آل می سازد.

نماینده قهوه ایتالیایی در تهران، این امکان را پدید آورده که واسطی باشد برای آشنایی ایرانیان با داستان طعم شگفت انگیز این قهوه ایتالیایی.

قهوه مولیناری از مرغوب ترین دانه قهوه آمریکای مرکزی و جنوبی و همچنین آسیا تولید و بسته بندی می شود.

آنچه سبب تمایز این قهوه سحرانگیز شده دستورالعمل رست این قهوه است که بیش از ۱۰۰ سال است در بین خانواده مولیناری چون رازی شگفت حفظ شده است.

از مشخصه های این نوع قهوه، غلظت بسیار بالای آن همراه با تلخی زیاد را می توان نام برد که البته به سبب درصد عربیکا کم آن، عطر و رایحه متوسطی نیز دارد.

البته ناگفته نماند که شرکت مولیناری مصرف کنندگانی که طعم تلخ قهوه را دوست ندارند، فراموش نکرده و در سالهای اخیر محصولاتی صد درصد عربیکا و یا با عربیکا بالا نیز به تولیدات خود افزوده است. مصرف کنندگان ایرانی قهوه عربیکا می توانند از طریق نماینده قهوه ایتالیایی مولیناری در تهران این قهوه را برای مصارف شخصی یا کافی شاپ و یا کافه استور خود تهیه نمایند.

قطعا یک کافی شاپ و یا کافه استور بدون برند مولیناری، از دید مصرف کنندگان حرفه ای و بخصوص دوستداران قهوه ایتالیایی، یک مکان تمام عیار نخواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید قهوه فوری 3*1کیلویی در تهران

خرید قهوه فوری ۳*۱کیلویی در تهران

نسکافه محصولی خوش طعم و خوش عطر است که تمام خاصیت های قهوه را در …

خرید قهوه