خانه / قهوه نسکافه / مرکز توليد قهوه نسکافه با بسته بندی جدید در سراسر کشور

مرکز توليد قهوه نسکافه با بسته بندی جدید در سراسر کشور

قهوه نسکافه جزئی از نوشیدنی است که از دانه و بوداده و آسیاب شده گیاه قهوه تهیه می شود و به عنوان میان وعده سرو می شود و طرفداران زیادی در کل جهان دارد. این نوشیدنی به دلیل طعم خوش و بوی دلپذیری که دارد مورد توجه اشخاص زیادی در اقصی نقاط جهان قرار گرفته است و خریداران زیادی دارد. قهوه به صورت های دانه اصلی و فرآوری شده در بازار خرید و فروش می شود. همچنین مرکز توليد قهوه نسکافه این محصول را به صورت فرآوری شده در بسته بندی جدید تولید نموده و در سراسر کشور توزیع می کند. برای خرید این محصول نیز می توان آن را به صورت قهوه فوری و یا معمولی تهیه نمود که هر کدام در اوزان و اشکال مختلف در بازار به فروش می رسد.

مرکز توليد قهوه نسکافه با بسته بندی جدید در سراسر کشور

عرضه بدون واسطه قهوه نسکافه با کیفیت در کشور

عرضه بدون واسطه قهوه نسکافه با کیفیت در کشورعرضه بدون واسطه قهوه نسکافه با کیفیت در کشور را تولید کننده و دیگر مراکز عهده دار هستند که سعی می کنند با حذف واسطه ها این محصول را به قیمت مناسب بدست مشتریان اصلی برسانند. علاوه بر تولیدی دفاتر فروش آن نیز در دیگر استان ها وجود دارد که دسترسی مشتری در دیگر استان ها به عرضه کننده مستقیم را راحت کنند.

برای آسانتر شده خرید بدون واسطه برای مشتری نمایندگی قهوه نیز در دیگر استان ها آماده ارائه خدمات است و در این صورت خریدارانی که دسترسی آسان به کارخانه و دفاتر فروش آن را ندارند می توانند به نماینده مراجعه و قهوه را بدون واسطه و با کیفیت بالا تهیه کنند.

کسانی که به علت مشغله زیاد وقت رفتن به این مراکز و خرید قهوه را ندارند می توانند در منزل یا محل کار خود این محصول را از طریق اینترنت در سایت های فروش به صورت آنلاین سفارش بدهند.

برترین توزیع کننده قهوه نسکافه در عرصه بین المللی

برترین توزیع کننده قهوه نسکافه در عرصه بین المللیبرترین توزیع کننده قهوه نسکافه در عرصه بین المللی با عملکرد درست در این زمینه به بهترین نحو ممکن قهوه را عرضه می کند. تجارت قهوه یکی از پرسود ترین کالا است که با سود حاصل از تجارت نفت برابری می کند. بنابراین کشورهای کشت کننده قهوه با بالا بردن تولیدات خود در رقابت در صادرات این محصول هستند.

بهترین مارک قهوه توسط بازرگانان در بازارهای خارجی خرید و فروش می شود و کشورهایی که به دلیل شرایط آب و هوایی برای کشت این محصول مساعد نیستند این محصول را در کشور خود وارد می کنند.

خرید و فروش قهوه در بازارهای بین المللی دانه های تازه این محصول و یا قهوه فرآوری شده است که در اوزان و بسته بندی های مختلف صادرات و واردات می شود.

خریدار قهوه نسکافه در مشهد

خریدار قهوه نسکافه در مشهدخریداران قهوه و نسکافه در مشهد قشرهای مختلفی هستند که این محصول را با هدفی خاص و مختلف تهیه می کنند. بیشترین خریداران آن قهوه خانه ها و کافی شاپ ها هستند که آن را عمده خریداری می کنند و با تهیه حرفه ای این نوشیدنی در انواع مختلف با افزودنی های متنوع آن را برای سرو آماده می کنند.

برخی از خریداران آن نیز مراکزی هستند که با خرید و فروش قهوه بخش هایی از نیاز بازار را تامین می کنند. در هر صورت خریدار باید از نوع قهوه و کیفیت آن اطمینان حاصل نماید. مثلا کافی شاپ اگر ندانسته قهوه ای بی کیفیت را خریداری کند نه تنها متحمل ضرر می شود بلکه مشتریان خود را نیز از دست خواهد داد.

لذا بعد از خرید باید از برند، کیفیت و قیمت آن آگاهی کسب نمود و برای خرید خود نیز اطمینان حاصل نماید. جهت خرید پودر مخلوط قهوه نسکافه با کیفیت می توان به مراکز فروش معتبر مانند نمایندگی های آن مراجعه نمود.

سفارش قهوه به صورت عمده

سفارش قهوه به صورت عمدهامروزه اکثرا وارد کننده، تولیدکننده، عرضه کننده سفارش قهوه را در هر نوع و برندی به صورت عمده می پذیرد. که مشتری می تواند در سایت فروش آنها یا به صورت حضوری نوع قهوه را سفارش داده و حضورا یا در آدرس مورد نظر خود آن را تحویل بگیرد.

در سایت قهوه خریدار می تواند به بهترین نحو احسن در کمترین زمان ممکن سفارش بدهد. سفارش دهنده این محصول نیز می تواند از طریق فروشگاه مجازی و آنلاین به شرکت های خارجی نیز سفارش بدهد که در این صورت از دیگر کشورها قهوه وارد می کند.

امروزه به دلیل پیشرفت علم و ارتباطات شاهد افزایش خرید های آنلاین هستیم چون با بروز شده روش خرید مشتریان نیز همراه با این روش در حال بروز شدن و خرید اینترنتی هستند. همچنین اکثر معاملات و خرید و فروش  های بین‌المللی قهوه نیز به صورت آنلاین و در سایت های فروش انجام می پذیرد‌.

فروشنده بهترین قهوه نسکافه در بسته بندی های جدید و متنوع

فروشنده بهترین قهوه نسکافه در بسته بندی های جدید و متنوعفروشنده بهترین قهوه نسکافه را در بسته بندی های جدید و متنوع وارد بازار می کند که این محصولات عرضه شده در انواع مارک های ایرانی و خارجی به فروش می رسد و مشتری می تواند بسته به نیاز و سلیقه و بودجه‌ی خود هر کدام را تهیه کند. فروش قهوه ترک یکی از برندهای خارجی است که در این مراکز انجام می شود و خرید و فروش بالایی نیز در کشور دارد.

بهترین نوع قهوه باید دارای مشخصه زیر باشد:

 • حین دم دادن قهوه باید عطر و طعم خوشی از آن به مشام برسد.
 • یک قهوه خوب دارای چنان طعم دلپذیری است که بدون افزودنی نیز می توان آن را میل نمود.
 • در حین خرید باید به تاریخ رست آن توجه نمود چون این تاریخ باید به زمان خرید نزدیک باشد و تازگی قهوه را نشان بدهد.
 • قهوه خوب علاوه بر اینکه حین دم کردن و میل کردن دارای بو و طعمی خوش است حین سرد شدن نیز باید این طعم حفظ شود.

فروشگاه قهوه درجه یک ایرانی

فروشگاه قهوه درجه یک ایرانیفروشگاه قهوه انواع برندهای درجه یک ایرانی را نیز عرضه می کند که دارای مدل های مختلفی هستند. قهوه ایرانی در اصل از دیگر کشورها وارد می شود و توسط ایرانیان فرآوری شده است که به صورت فوری و با کیفیت های مختلفی بدست مشتریان می رسد. 

یکی از مزایای خرید برند قهوه ایرانی تازه بودن آن است چون قهوه خارجی تا از دیگر کشور وارد شود طول می کشد تا بدست مشتری یا مصرف کننده برسد. قهوه خارجی بیشتر از گونه عربیکا است و برند ایرانی بیشتر از گونه روبوستا می باشد و نوع ایرانی ارزانتر است.

قهوه در هر کشوری به روشی مختلف تهیه می شود و هر کدام از آنها این نوشیدنی را با دیگر مواد مانند شیر مخلوط نموده و تهیه می کند که روش تهیه آن در هر کدام فرق دارد و این نوشیدنی تهیه شده توسط آنها هر کدام دارای رنگ های مختلفی است چون نوع مواد افزودنی و میزان اضافه کردن آن در هر روشی متفاوت خواهد بود.

قیمت ارزان قهوه در اصفهان

قیمت ارزان قهوه در اصفهانعلت قیمت ارزان قهوه در اصفهان وجود نمایندگی آن در این شهر است که توانسته این محصول را در انواع برند ایرانی و خارجی به قیمت مناسب و کیفیت عالی به فروش برساند. لیست قیمت پودر قهوه بر اساس برند و کیفیت آن مختلف است و خرید عمده و بدون واسطه آن ارزانتر و با صرفه تر خواهد بود.

عرضه قهوه اصفهان توسط تولیدکننده قهوه نیز صورت می گیرد که قهوه فرآوری شده را در انواع مختلف به فروش می رساند. قهوه خارجی وارد شده در کشور نیز از برندهای ایرانی آن گرانتر می باشد چون متحمل خروج ارز، هزینه گمرکی و هزینه حمل و نقل است.

قهوه در انواع عربیکا، روبوستا، لیبریکا، اکسلسا در جهان و کشورهای مختلف کشت می شود که هر کدام دارای طعم و عطر مختلفی می باشد و هرکدام نیز قیمت های مختلفی دارد.

نوع عربیکا دارای رنگ روشن و عطر و طعم بی نظیر است و بیشترین تولید و عرضه را در جهان دارد و دارای کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری است. نوع روبوسا دارای طعم قوی تر و تلخ تر با کافئین بیشتر است و بیشتر برای تهیه اسپرسو استفاده می شود و قیمت ارزانتری دارد.

طرز تهیه قهوه

طرز تهیه قهوهجهت تهیه قهوه ابتدا آب را داخل ظرفی ریخته و می گذاریم به جوش آید که به اذای هر نفر ۲۵۰ گرم آب در یک لیوان لازم است و برای این لیوان آب بسته به گونه قهوه یک تا دو قاشق غذا خوری قهوه نیاز است.

بعد از آن قهوه را در ظرفی جداگانه ریخته و آب جوش را با آن مخلوط می کنیم و بعد از ۵ دقیقه به آن فرصت می دهیم تا دم بکشد و بعد از آن قهوه را از یک صافی عبور می دهیم تا تفاله های آن گرفته شود و در آخر آماده میل شدن است و می توان آن را باشکر میل نمود.

قهوه دارای خواصی نیز برای مصرف کننده است مانند:

 • دارای آنتی اکسیدان بسیار بالا
 • پیشگیری کننده از پارکینسون
 • کاهش دهنده آسیب های کبدی مانند هپاتیت
 • کاهش ابتلا به نقرس
 • افزایش هوشیاری
 • کاهش دهنده بیماری آلزایمر
 • درمان کننده تنگی نفس، آنفولانزا، یرقان، سرگیجه و سردرد، مالاریا، زخم، بیماری کلیوی و…

بیشترین مصرف و تولید و صادرات قهوه در اروپا است و درخت قهوه نیز ۲۴ گونه دارد که بیشتر در آمریکای لاتین می روید. ایران نیز بیشتر وارد کننده قهوه است و در سال های اخیر درخت آن را در برخی از شهرهای کشور مانند مازندران کشت نموده و توانسته بخشی از نیاز بازار را با آن تامین کند.

توزیع و پخش قهوه مرغوب در استان ها

توزیع و پخش قهوه مرغوب در استان هاتوزیع و پخش قهوه مرغوب در استان ها توسط شرکت های توزیع کننده ای صورت می گیرد که در کار خرید و فروش این محصول در نوع ایرانی و خارجی بوده و نیاز بخشی از بازار را تامین می کنند و این محصول را در دیگر استان ها در دسترس عموم قرار می دهد.

این مرکز با در نظر گرفتن اصل مشتری مداری و بررسی و شناخت صحیح بازار سعی می کند باکیفیت ترین قهوه را عرضه نموده و رضایت مشتری را بدست آورد و برای خود نیز در بازار اعتبار کسب نماید.

همچنین توزیع کننده با فروش قهوه مرغوب توانسته جایگاه خود را در بازار حفظ نموده و با جلب اعتماد مشتری از دیگر رقبا پیشی گرفته و بخشی از این بازار را به انحصار خود درآورد. 

شرکت واردات قهوه فوری در تهران

شرکت واردات قهوه فوری در تهرانشرکت های وارد کننده قهوه فوری در تهران این محصول فرآوری شده را آماده وارد کشور می کنند. اکثرا واردات قهوه به ایران از کشورهای امارات متحده عربی، ویتنام، هند، اندنزی، ترکیه، ایتالیا، اوگاندا، برزیل، ایرلند، رومانی، سوئیس، فرانسه، قبرس، کلمبیا صورت می گیرد.

بیشترین واردات آن از امارات است که این دلیل نمی شود که خود امارات وارد کننده این محصول باشد. بلکه دیگر کشورها نیز برای واردات این محصول آن را از راه امارات وارد ایران می کنند. در این میان گرانترین قهوه وارداتی مربوط به کشور رومانی می باشد.

امروزه به دلیل افزایش روزافزون استفاده از قهوه واردات آن رو به افزایش است که این قهوه به دو شکل خام و بوداده وارد کشور می شود. جهت واردات آن باید از وزارت بهداشت مجوز گرفته و برند وارداتی دارای استاندارد کیفیت باشد و به صورت قانونی با مجوز گمرکی انجام شود.

صادرات قهوه به ترکیه

صادرات قهوه به ترکیهایران چون کشت کننده قهوه نیست انواع قهوه در ایران به صورت دانه ای و خام از دیگر کشورها وارد می شود و در کارخانجات فرآوری شده به کشورهای همسایه مانند ترکیه صادر می شود و صادرات آن بسیار پر سود و با صرفه است به شرطی که این محصول باکیفیت بالا عرضه شود.

تعرفه گمرکی صادرات قهوه بسته به نوع قهوه مانند بوداده، کافئین دار و بدون کافئین، دانه یا کوبیده، عمده یا خرده و نوع بسته شده فرق خواهد داشت. قهوه به دلیل اینکه پر مصرف ترین نوشیدنی ارزان بعد از آب در جهان است خریداران زیادی در کل جهان دارد.

قهوه در صورتی که به صورت حرفه ای تولید و صادرات شود ارزآوری خوبی برای کشور دارد و باعث رونق اقتصادی خواهد بود. به همین دلیل است که سعی شده با کشت درخت این محصول در کشور بتوان تولیدات و عرضه آن را بالا برد.

تأمین کننده قهوه بر اساس استاندارد جهانی

تأمین کننده قهوه بر اساس استاندارد جهانیتامین کننده قهوه بر اساس استاندارد جهانی تولید کننده ای است که بهترین دانه های قهوه را تهیه نموده و با دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارد این محصول را در انواع مختلف فرآوری می کند. تولید قهوه نسکافه با استفاده از مواد اولیه سالم و مرغوب با نشان استاندارد و کاملا بهداشتی است و تولیدی با فروش آن در نقاط مختلف توانسته عملکرد خوبی را از خود نشان بدهد.

کارخانه قهوه مشهد یکی از تولیدکنندگان معتبری است که با بحث کنترل قرار دادن تمام فعالیت های موثر بر کیفیت و توجه به نیاز های تلویحی و تشریحی این محصول را تولید و به فروش گسترده و تخصصی می پردازد. صنایع قهوه از دستگاه های مختلفی تهیه شده که فرایند تولید را آسان می کنند. مانند دستگاه بسته بندی قهوه که این محصول را در اوزان مختلف بسته بندی خواهد نمود.

علاوه بر شرکت های تولید قهوه دیگر کارخانجات هستند که از این محصول در سایر تولیدات خود استفاده می کند مانند شکلات و بستنی چویی قهوه و … که از این ماده استفاده نموده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت قهوه نسکافه فوری کیلویی

قیمت قهوه نسکافه فوری کیلویی

قهوه فوری یا همان نسکافه، در حدود یک قرن پیش توسط کمپانی سوئیسی نستله به …

خرید قهوه