خانه / قهوه خام / لیست قيمت قهوه خام در بازار های داخلی و خارجی

لیست قيمت قهوه خام در بازار های داخلی و خارجی

قهوه خام، در کنار این که می تواند به یک فرآورده بسیار مفید و مقوی تبدیل شود، به همان شکل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته به این نوع از محصول، قهوه سبز هم می گویند که بیشتر این نام، بر اساس رنگ آن انتخاب شده است. روی هم رفته، اگر می خواهید، لیست قيمت قهوه خام در بازارهای داخلی و خارجی را به دست آورید، بهتر است به مراجع مختلفی سر بزنید. این نوع از قهوه، به اشکال گوناگونی توزیع و پخش می شود و بر اساس یک سری از موارد، ارزش گذاری می گردد که به آن در این جا می پردازیم. 

لیست قيمت قهوه خام در بازار های داخلی و خارجی

خرید قهوه خام ارزان

خرید قهوه خام ارزانآیا به دنبال خرید قهوه خام ارزان هستید؟ می دانید که این نوع از محصول را چه مراجعی عرضه می کنند؟ طبعاً در بازارهای مختلف کشورمان، می توان منابعی را یافت که در آن انواع قهوه خام، ارائه می شود. برای تهیه، می شود به بازار قهوه تهران و یا سایر شهرهای دیگر مراجعه کرد. از این طریق می شود سفارش قهوه اندونزی و یا سایر قهوه های دیگر را ارائه کرد. در همین حال خریدار قهوه خام، می تواند به فروشگاه های آنلاین مختلفی هم سر بزند. عرضه دانه قهوه فله ای و بسته بندی، از این راه صورت می گیرد. 

شما می توانید، به راحتی لیست قیمت قهوه را هم به این شکل به دست آورید. بیشتر سایت های اینترنتی، مارک قهوه خوب را ارائه می دهند. در هر حال، قهوه خام، به اشکال گوناگونی توزیع می شوند. آن ها را که دانه قهوه سبز نیز می گویند، مشتریان ویژه را دارا می باشند. می شود آن را حتی با پوست هم تهیه کرد. همان طور که می دانید، قهوه ها هنگام رشد نمودن، به شکل آلبالو هستند. میوه این گیاه، در پوشش قرمز رنگ به حیات خود ادامه می دهد و به مروز زمان که رسید، پوست آن می افتد. 

از طرف دیگر، اگر می شود انواع گوناگونی از این قهوه را تهیه کرد؛ مثلاً به قهوه چری پرداخت که نوع ویژه و خاص این محصول می باشد و طعم و عطر بسیار خوبی دارد. 

فروش‌ عمده قهوه فوری

فروش‌ عمده قهوه فوریقهوه های خام، بیشتر از جانب شرکت هایی تهیه می شوند که در خصوص تولید انواع قهوه های فعالیت می نمایند. از آن جمله می شود به قهوه اعلا اصفهان اشاره کرد. رست قهوه در اصفهان را شرکت بخصوصی انجام می دهد. این برند، حتی قهوه فوری را هم در مدل های متفاوتی تولید و سپس آن را به سر تا سر کشور توزیع و پخش می کند. 

با مراجعه به نمایندگی قهوه فوری برندهای متفاوت، می شود بهترین آن ها را به شکل عمده به دست آورد. فروش کلی این محصول در بسته بندی ها و فله ا از جانب مراکز متعددی صورت می گیرد. اما قهوه فوری چیست؟ چه انواعی دارد و برای چه به آن فوری می گویند؟ بهتر است پیش از همه، به پرسش آخر پاسخ دهیم. این قهوه به این دلیل فوری خوانده می شوند که به راحتی با آب جوش حل شده و سریع آماده می گردند. نیاز به دم کردن ندارند. اما انواع آن را می شود این گونه بیان کرد: 

 • قهوه کلاسیک: رنگی تیره و طعمی تلخ دارد. آن را به روش حرارتی تولید می کنند. 
 • قهوه گلد: نوع خاصی از قهوه است که رنگ آن به طلایی می ماند. آن را به شیوه حرارتی و انجماد می سازند. 
 • قهوه میکس: شامل مقدار معینی پودر قهوه، شکر، شیر مخصوص قهوه و همچنین مواد افزودنی دیگر است. 

فروشنده بهترین مارک قهوه خام در بسته بندی های جدید

فروشنده بهترین مارک قهوه خام در بسته بندی های جدیدقهوه خام، در برخی از کشورها تولید می شود. آن را سپس شرکت های بزرگ از کشاورزان تهیه می کنند و به همان شکل و یا به صورت، رست شده وارد بازار می نمایند. ما در مراکز فروش، می توانیم نوع دانه ای، پودری و گرانولی آن را تهیه کنیم. عموماً قهوه ها را به این سه روش در بازارهای سر تا سر دنیا می شود تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

روی هم رفته، فروشنده بهترین مارک قهوه خام، آن را به صورت بسته بندی های جدید عرضه می دارد. بیشتر برندهای معروف، کالای خود را برای این که از تقلب در آن جلوگیری شود، در بسته های مهر و لاک شده که روی آن انواع نشان های استانداردهای جهانی و در همین حال، علامت معروف خودشان می باشد، حک شده است. 

شما هم می توانید به راحتی و با این توضیحاتی که داده شد، به فروشندگان متعدید سر بزنید و خرید آن را انجام دهید. در همین حال می شود از آنان قیمت قهوه برزیلی خام را هم به دست آورد. روی هم رفته، شرکت پخش قهوه خام، سعی می نمایند تا محصولاتی را که توزیع می نمایند، از برندهای معروفی باشد تا به این ترتیب، زود کالای خود را به فروش رساند. باید گفت، پخش دانه قهوه از طریق اینترنت هم صورت می گیرد و در این عرصه، سایت های متعدد اینترنتی فعالیت گسترده ای دارند و توزیع سراسر می نمایند. 

خریدار قهوه از کارخانه تولیدی

خریدار قهوه از کارخانه تولیدیقهوه را خریداران می توانند از کارخانه تولیدی هم به دست آورند. اگر شما بازرگان این کالا هستید، می توانید به شرکت های فرآوری قهوه به شکل مستقیم مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. باید گفت که تهیه محصول به این شکل، مزیت های متفاوتی دارد. از آن جمله می توان به خالص بودن قهوه اشاره کرد و این که از کیفیت بالایی برخوردار است. از طرف دیگر، قیمت ها نیز به شدت کاهش پیدا می کند. البته به این شکل مراجعه و خرید، بیشتر برای سفارش های عمده در نظر گرفته می شود. 

اما خود تولیدی ها هم برای این که بتوانند محصولات خود را به شکل مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار دهند، بیکار ننشسته اند. آن ها به وسیله نمایندگی هایی که ایجاد کرده اند، کالای خود را به صورت بسته بندی شده و یا فله ای ارائه می دهند. برای مثال، آن ها فروش عمده قهوه در اصفهان و سایر شهرهای دیگر را انجام می دهند. 

در هر صورت، کارخانه قهوه، سعی می نماید تا با ارائه بدون اسطه قهوه، کالای خود را به بهترین وجه ممکن، به دست مصرف کننده برساند. از آن ها حتی می شود خرید دانه قهوه را انجام داد که به صورت خام و رست شده، در دسترس همگان قرار داده می شود. 

حراج قهوه دارک در بازار داخلی

حراج قهوه دارک در بازار داخلیقهوه ها از لحاظ شکل ظاهری، رنگ و همچنین طعم با هم دیگر تفاوت های زیادی دارند. آن ها را می شود به تیره، خیلی تیره، روشن و معمولی دسته بندی کرد. نوع قهوه خیلی تیره که به دارک معروف می باشد، هوادارن زیادی دارد. این محصول به دلیل سنگین بودن آن و طعم تلخ خوشایندی که دارد، همواره مورد توجه افراد زیادی بوده است. 

روی هم رفته در بازار داخلی، برخی از فروشندگان، حراج قهوه دارک را اعلام کرده اند. شما می توانید با مراجعه به آنان نه تنها خود این محصول را به دست آورید، بلکه ابزار و وسایل مورد نیز برای دم کردن قهوه را نیز با نرخ های بسیار مناسبی تهیه کنید. از آن جمله می شود به آسیاب قهوه، قهوه ساز اتوماتیک و دستی اشاره نمود. 

از طرفی، در برخی از بنادر جنوبی کشورمان، قهوه ارزان تر ارائه می شود. مثلاً با مراجعه به قهوه فروشی در گناوه، به راحتی می توان از تخفیف های ویژه بهره مند شد. 

روی هم رفته، هر نوع مارک و برندی را که خواسته باشید، با نرخ های مناسبی می توانید از فروشندگان متعددی که در سر تا سر ایران فعال هستند، به دست آورید. 

تولید کننده قهوه خام مرغوب

تولید کننده قهوه خام مرغوبدر جهان، کشورهای متعددی هستند که تولید کننده دانه قهوه خام مرغوب به شمارمی روند. آن ها در اصل این گیاه را کشت و برداشت می نمایند. در این جا به دو کشور اصلی اشاره کردیم که برزیل و اندونزی بد. آن ها بهترین تولید کنندگان و در همین حال بزرگترین صادر کنندگان قهوه خام به سراسر دنیا محسوب می شوند. 

اما چرا باید قهوه خام را خرید؟ آیا می توان از این قهوه بدون اینکه آن را برشته کرد استفاده نمود؟ باید گفت، بله! می شود آن را به دلیل خواص خارق العاده ای که دارد، به صورت خام هم دم کرد و میل نمود. اگر شما نوع مرغوب آن را از تولید کننده اصلی به دست آورید، از این مزایای آن بهره مند خواهید شد: 

 • بهترین نوع نوشیدنی جهت لاغری و تناسب اندام است. 
 • از بیماری های عروقی و قلبی جلوگیری می کند. 
 • کلسترول بد خون را کاهش می دهد. 
 • برای افراد دیابتی مفید واقع شده است. 
 • بدن را می توانید با نوشیدن آن، عفونت زدایی کنید. 
 • و موارد دیگری از این دست 

فروشگاه قهوه ایرانی با کیفیت مناسب

فروشگاه قهوه ایرانی با کیفیت مناسبایران با این که بیشتر قهوه را وارد می کند؛ اما آن را فرآوری نیز می نماید. در این عرصه، شرکت های معدودی فعالیت می نمایند. آن ها با کیفیت مناسب محصولات شان را وارد بازارهای داخلی و خارجی می نمایند. 

باید متذکر شد که تولیدی ها، همواره سعی دارند تا محصولات خود را در بازار به شدت رقابتی این روزها، به بهترین وجه ممکن به دست مشتریان برسانند. این کار، میسر نمی شود مگر این که خواسته مصرف کننده در نظر گرفته شود و در عین زمان، به کیفیت کالا هم بها بدهند. 

در هر حال، می توان با مراجعه به فروشگاه قهوه ایرانی، نوع با کیفیت مناسب آن را به آسانی تهیه کرد. 

لیست قیمت قهوه در مشهد

لیست قیمت قهوه در مشهداگر در شهر مشهد زندگی می نمایید و می خواهید لیست قیمت قهوه را به دست آورید، به راحتی قادر خواهید بود که این کار را انجام دهید. 

برای تهیه نرخ های روز، می شود به نزدیک ترین فروشگاه های مواد غذایی سر بزنید. در آن جا انواع قهوه عرضه می شوند. نرخ های آن ها عموماً بر روی بسته ها حک می شود. از سویی، می توان به فروشگاه های تخصصی قهوه نیز مراجعه کرد و هم قیمت قهوه بسته بندی شده و هم فله ای را تهیه نمود. 

باید بیان نمود، نرخ های قهوه به کیفیت و برند آن بستگی دارند. 

کارخانه تولید قهوه در ایران

کارخانه تولید قهوه در ایرانتولید قهوه در ایران، از جانب چند کارخانه صورت می گیرد. آن ها عموماً قهوه های فوری را فرآوری می کنند. 

مواد اولیه که همانا دانه قهوه خام یا رست داده شده باشد را از خارج کشور وارد کرده و پس از آن، محصول را به شکل عمده و جزئی وارد بازار می کنند. قهوه، یکی از نوشیدنی ها محبوب جهان می باشد. در ایران این نوع از نوشیدنی پس از چای قرار می گیرد و به نسبت انواع چای، مصرف کمتری دارد. 

آن گونه که آمار نشان می دهد، بیشتر کارخانه های تولید قهوه در ایران، محصولات خود را به خارج از کشور صادر می کنند. 

تجارت قهوه با سودآوری بالا

تجارت قهوه با سودآوری بالاقهوه به عنوان یک نوشیدنی با ارزش، تجارت آن هم سود آوری بالایی دارد. علت این موضوع، موارد مصرف آن می باشد که امروزه در سر تا سر جهان، از فروش مناسبی برخوردار است. 

روی هم رفته، تجارت این کار هم بستگی به این دارد که محصول از چه کیفیتی برخوردار است. هر چه مرغوب باشد طبعاً بازرگان، می تواند سود بیشتری به دست آورد. در ایران هم این نوع از نوشیدنی، کم کم جا باز کرده و به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. 

مرکز تهیه و توزیع قهوه در سراسر کشور

مرکز تهیه و توزیع قهوه در سراسر کشوردر سراسر کشور، مراکزی را می شود پیدا کرد که در آن تهیه و توزیع قهوه صورت می گیرد. باید گفت، می توان آن را به شکل عمده و جزئی از این بازارها به دست آورد. در این عرصه شرکت های مختلفی هستند که فعالیت می کنند. آن ها یا در کار تولید اند و یا از سایر کشورهای دیگر، قهوه را وارد کرده اند. 

باید توضیح داد که قهوه انواع گوناگونی دارد که می شود آن را زیر این نام ها از مراکز فروش، تهیه کرد: 

 • قهوه ترک 
 • قهوه فرانسه 
 • قهوه فوری 
 • قهوه عربیکا 
 • قهوه روبیستا 
 • قهوه اسپرسو 
 • قهوه امریکانو 
 • قهوه لاته 
 • و غیره نام های دیگر 

ارسال رایگان قهوه درجه یک

ارسال رایگان قهوه درجه یکنوع درجه یک قهوه را می توان از راه های مختلفی بدست آورد. بیشتر سایت های اینترنتی ای که عرضه کننده این محصول می باشند، آن را به صورت رایگان هم در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

در کنار این، برخی از شرکت های وارداتی و تولیدی هم همین که سفارش خریداران را دریافت می کنند، آن را به صورت رایگان البته اگر در حجم بالایی باشد، به همه نقاط کشور ارسال می دارند. 

نوع با کیفیت قهوه را برندهای معتبری عرضه می دارند که محصولات شان از شهرت زیادی در بازارهای داخلی و خارجی برخوردار است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات قهوه خام مرغوب

واردات انواع قهوه خام مرغوب و با کیفیت

آیا اطلاع دارید که واردات قهوه خام مرغوب در انواع و با کیفیت انجام می …

خرید قهوه