خانه / قهوه اسپرسو / قیمت قهوه اسپرسو کافئین بالا

قیمت قهوه اسپرسو کافئین بالا

قهوه اسپرسو کافئین بالا ازانواع قهوه پر فروش است. قهوه در تجارت جهانی جایگاه ویژه ای داشته و با ارز بین المللی قیمت گذاری و خرید و فروش می شود. به این دلیل قیمت آن روزانه و نسبت به ارز هر کشور مشخص می شود.

امروزه مصرف قهوه به عنوان یک نوشیدنی مورد توجه طیف گسترده ای از مردم جهان قرار گرفته است. ورود قهوه به کالاهای مصرفی روزانه خانواده ها سبب می شود تا آنها آن را به عنوان بخشی ازهزینه های روزمره زندگی محسوب کنند. به همین دلیل قیمت آن مورد توجه قرار می گیرد.

قهوه انواع مختلفی دارد. قهوه با معیارهای گوناگون تقسیم بندی می شود. اسپرسو نوعی قهوه است که با قرار دادن دانه های آسیاب شده قهوه در آب داغ نزدیک به جوش و با فشار زیاد درست می شود. در این روش سعی شده تا با وارد کردن فشار به فرآیند دم کردن قهوه زمان لازم برای دم کردن قهوه کم شود. اسپرسو در سال ۱۹۰۳ میلادی در تورین ایتالیا ابداع شده است. اسپرسو لغت ایتالیایی به معنای سریع است. اسپرسو نسبت به قهوه های دیگر از مواد محلول و معلق جامد بیشتر درست شده و دارای غلظت بیشتر است.

قهوه همانند خوراکی های دیگر دارای موادی هست که به خاطر آن ویژگی مورد توجه قرار می گیرند. کافئین یکی از مواد موجود در قهوه است که هم فواید وهم ضررهایی دارد. بنابر این لازم می شود تا میزان کافئین موجود در قهوه را بدانیم و برنامه مصرف قهوه را متناسب با حالات بدن خود تنظیم کنیم. میزان کافئین موجود در اسپرسو در واحد حجم نسبت به سایر نوشیدنی‌ها بیشتر است. به همین علت هم هست که اکثر اوقات در مقیاس‌های کوچک سرو می‌شود. یک اسپرسو ۶۰ میلی لیتر دارای ۸۰ الی ۱۵۰ میلی‌ گرم کافئین است. در حالی که یک قهوه معمولی با حجم ۲۴۰ میلی لیتر داری ۹۵ الی ۲۰۰ میلی ‌گرم کافئین است.

قهوه اسپرسو کافئین بالا در ایران بسیار پر طرفدار است و شاید یکی از دلایل آن، قیمت مناسبی است که نسبت به بقیه انواع اسپرسو دارد. البته در شرایطی که از دانه های مشابهی از لحاظ کیفیت برای تهیه آن استفاده شده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع قهوه فوری اسپرسو عمده

قیمت انواع قهوه فوری اسپرسو عمده

قهوه اسپرسو یکی از پرطرفدارترین انواع نوشیدنی هایی است که از قهوه تهیه می شود. …

خرید قهوه