خانه / قهوه کلاسیک / قیمت خرید قهوه کلاسیک برزیلی با تخفیف استثنایی در سراسر کشور

قیمت خرید قهوه کلاسیک برزیلی با تخفیف استثنایی در سراسر کشور

قهوه یکی از نوشیدنی های پر طرفداری است که اصلیت آن بر می گردد به کشور های غربی. اما با توجه به اینکه محصول اصلی کشور های غربی همچون برزیل محسوب می شود، اما رواج مصرفی فوق العاده ای را میان همه کشور های جهان علی الخصوص کشور ما پیدا کرده و از همین رو فروش چشمگیری را هم به دست آورده است. به علاوه اگر بخواهیم یکی از خوشمزه ترین و پر مخاطب ترین قهوه مصرفی در ایران را نام ببریم، قطعا قهوه کلاسیک برزیلی، برازنده ی معرفی خواهد بود. پس اگر درخواست سفارش آن را دارید، می توانید از فروشگاه های برتر در سراسر کشور اقدام کرده تا تخفیفات استثنایی از قیمت خرید قهوه کلاسیک را به دست آورید.

قیمت خرید قهوه کلاسیک برزیلی با تخفیف استثنایی در سراسر کشور

خرید قهوه کلاسیک فله در بازار های داخلی

خرید قهوه کلاسیک فله در بازار های داخلیبدون شک در بررسی بهترین قهوه موجود در بازار داخلی، می توان قهوه کلاسیک را نام برد که با درصد استقبال بی نظیری از سوی خریداران عمده و خریداران جزئی همراه بوده است.
این محصول از نوع قهوه فوری به شمار رفته و عطر دل انگیز آن به وضوح با نوشیدنش احساس می شود.
برتری دیگری را که می توان به این قهوه نسبت داد، این است که فاقد مواد افزودنی و یا غیر مجاز بوده و تماما مزه یک قهوه خالص و خوشمزه را به زیر زبان می آورد.

نوشیدن این قهوه بعد از یک خستگی ممتد روزانه می تواند همراه با حس خوشایندی برای افراد باشد.
به علاوه کالری موجود در قهوه کلاسیک صفر بوده و همین عامل، امتیاز دیگری برای آن محسوب می گردد.

حال اگر درخواست تهیه این محصول درجه یک را دارید، کافی است از مراکز مجاز واقع در بازار های داخلی کشور اقدام کرده تا بتوانید به خرید قهوه کلاسیک در هر یک از این نمونه ها پرداخته و یک خرید لذتبخش حاصل از یک محصول تمام عیار را تجربه کنید:

 • قهوه کلاسیک فله
 • قهوه کلاسیک بسته بندی

سفارش قهوه کلاسیک به صورت عمده در بازار جهانی

سفارش قهوه کلاسیک به صورت عمده در بازار جهانیقهوه کلاسیک که همه آن را به عنوان قهوه فوری نیز می شناسند، محصول کشور برزیل بوده که از دانه های قهوه حاصل آمده و بعد از انجام مراحل فرآوری، به این شکل در آمده است.
بهتر است در این بخش با برخی از خصوصیات و یا مزیت های بارز موجود در این محصول آشنا شوید که در گزینه های زیر به آن ها اشاره کرده ایم:

 • قهوه کلاسیک به این دلیل نام قهوه فوری را به خود گرفته است که در کمترین زمان ممکن حاضر و آماده می شود.
 • این قهوه دارای وزن و یا حجم بسیار کمی بوده و از همین رو قابلیت حمل و نقل راحت را دارا می باشد.
 • همچنین عمر مفید در این نوع قهوه نسبت به سایر قهوه ها بیشتر است.

با توجه به همه این مشخصات و مزایا می توان این محصول را بهترین گزینه برای شما که در جستجوی یک قهوه خوب و استاندارد هستید، معرفی کرد.
پس بهتر است نسبت به سفارش آن و یا حتی نسبت به سفارش پوست قهوه از بازار قهوه خام اقدام کنید.
نکته مهم دیگری را که باید به توضیحات اضافه کرد، این است که قهوه کلاسیک، ضمن پرطرفدار بودن در بازار داخلی، با سفارشات عمده در بازار های جهانی نیز همراه می باشد که نشان از مرغوبیت فوق العاده محصول مورد نظر دارد.

خریدار قهوه در کارخانه های تولیدی

خریدار قهوه در کارخانه های تولیدیقبلا یعنی در زمان های گذشته عرضه قهوه در بازار داخلی صرفا از طریق شرکت های وارداتی انجام می گرفت، اما اکنون تولید کنندگان ایرانی نیز توانایی های بالقوه ای را در تولید این محصول یا به عبارتی در فرآوری آن حاصل نموده اند.
در واقع اولین تولید کننده های قهوه در ایران، استان های جنوب غربی و جنوب شرقی بودند راه اندازی چند کارخانه قهوه را در کارنامه خود دارند.
درست است که قهوه های تولید شده در ایران، شاید از نظر طعم تلخ و مطابق با مزاج برخی از افراد نباشند، اما در عوض جزو گران ترین قهوه های موجود در بازار جهان بوده و به همین دلیل سودآوری قابل توجهی را برای تولید کنندگان ایرانی به ارمغان آورده اند.

بنابراین اگر درخواست خرید قهوه ایرانی را دارید، می توانید در کارخانه های تولیدی استان های نامبرده به دنبال آن بگردید.
آنوقت است که می توانید آن را در نمونه های متنوع ببینید و انتخاب کنید.
از همه مهم تر اینکه موفق به خرید آن با قیمت عالی که همان قیمت تولیدی است، خواهید شد.
اگر هم خریدار قهوه برزیلی هستید که مراجعه به بخش های فروش عمده قهوه می تواند برایتان کارساز باشد.

فروشنده بهترین مارک قهوه کلاسیک

فروشنده بهترین مارک قهوه کلاسیکقهوه کلاسیک علاوه بر اینکه فوری و بدون معطلی آماده شده و طعم خوشی را در دهان جاری می سازد، در رفع خستگی و کسالت نیز بسیار تاثیرگذار واقع شده و در نتیجه نیروی رفته از بدن را به آن باز می گرداند.
بنابراین از هر جهت که بخواهیم به این محصول بنگریم، خواهیم دید که سراسر فایده بوده و به همین خاطر می توان روی آن کاملا حساب کرد!

مساله دیگری که وجود دارد، این است که انواعی از قهوه کلاسیک برزیلی با مارک های مختلفی در بازار فروش موجود می باشند.
ولی همانطور که خودتان هم بهتر می دانید، قهوه های متعلق به بهترین مارک های موجود، هم کیفیت و مرغوبیت بیشتری را به همراه داشته و هم اینکه درجه خلوص بیشتری را دارا می باشند.
بنابراین بهتر است که اقدام به انتخاب مارک قهوه خوب توسط فروشنده قهوه خالص که فروشندگان با تجربه و متخصصی هستند، کرده تا بتوانید بهترین و ایده آل ترین شرایط خرید را پیش روی خود ببینید.

فروشگاه انواع قهوه ۳ در ۱

فروشگاه انواع قهوه ۳ در ۱در میان انواع قهوه های متنوع موجود در مراکز فروش عمده قهوه می توان به قهوه ۳ در ۱ اشاره کرد.
این محصول یکی از پر فروش ترین قهوه های عرضه شده به شمار رفته که مصارف خانگی و غیر خانگی فراوانی را به خود اختصاص داده است.
برای نمونه کافی شاپ ها از این قهوه بسیار استقبال کرده و سفارشات عمده ای از آن را توسط فروشگاه های مختلف به ثبت می رسانند.

اما اینکه چرا این نام بر روی محصول مورد نظر گذاشته شده است را می توان در این دلیل جستجو کرد که برای تهیه آن از ۳ نوع مواد اولیه در تهیه ۱ قهوه استفاده شده است.
بنابراین اگر مواد اولیه به کار رفته در آن را بر شمریم، شامل این موارد خواهد شد:

 • پودر قهوه فوری
 • پودر شیر غیر لبنی
 • شکر

با این وجود اگر خواستار خریداری قهوه ۳ در ۱ هستید، می توانید آن را در انواع مارک های مختلف همراه با کیفیتی مورد قبول از فروشگاه های مجاز عرضه کننده تهیه کنید و بدین ترتیب از یکی از قهوه های جدید و مقرون به صرفه بهره مند شوید.

توزیع و پخش قهوه عربی در مراکز استان‌ ها

توزیع و پخش قهوه عربی در مراکز استان‌ هایکی دیگر از اقلام موجود از قهوه، قهوه عربی است که از برترین دانه قهوه گرفته شده و از محصولات برجسته در کل جهان به ویژه ایران به شمار می آید.
در واقع این محصول به عنوان قهوه عربیکا نزد عموم افراد شناخته شده و از بیشترین میزان تولید در دنیا یعنی تا حدود ۸۰ درصد برخوردار می باشد.
همچنین دو شاخصه ممتازی که باعث شده تا این محصول به عنوان یک قهوه استثنایی محسوب شود را می توان شامل این موارد دانست:

 • طعم فوق العاده
 • کیفیت برتر

به این دو امتیاز اصلی، می توان ارزش غذایی بالا را هم به آن اضافه کرد که در نتیجه آن را تبدیل به یکی از قهوه مورد علاقه بسیاری از افراد کرده است.
اما در خصوص خرید و دسترسی به آن باید گفت که مراجعه به مراکز پخش و توزیع قهوه فوری که در مراکز استان ها وجود دارند، می تواند راه حل مناسبی باشد که منجر به تهیه آن با قیمت مناسب تر نیز خواهد شد.

تولید کننده قهوه در بازار ایران

تولید کننده قهوه در بازار ایرانهمانطور که در بخش های گذشته عنوان کردیم، قهوه از شرایط تولید در ایران نیز برخوردار بوده و بیشتر در نواحی خشک و جنوبی کشور کشت شده و پرورش داده می شود.
در واقع عاملی که توانسته ایران را در زمره تولید کنندگان قهوه نیز قرار دهد، شرایط آب و هوایی حاکم بر آن است.
در این صورت شاهد تولید قابل قبولی از قهوه در زمین های زراعی و فرآوری آن توسط کارخانجات تولید کننده هستیم که شرایط را برای عرضه مناسب آن در بازار ایران و همینطور بازار های خارجی مساعد ساخته است.
همه ی این مسائل باعث شده تا ایران در گروه بزرگترین تولید کنندگان قهوه در خاورمیانه قرار گرفته و بورس قهوه را در سایر کشور ها راه بیندازد.
با این وجود می توانید در بازار کشور، قهوه های تولید داخل را با کیفیت و ظاهری استاندارد خریداری کرده و نسبت به تهیه آن با قیمت ارزان از طریق مراکز عرضه مستقیم اقدام نمایید.

بهترین وارد کننده قهوه در اصفهان

بهترین وارد کننده قهوه در اصفهانقهوه که میزان واردات بالایی را در ایران به خود اختصاص داده است، توسط شرکت های مجاز وارد کننده به بازار داخل گشته و تا به حال توجهات بالایی را سمت خود جلب کرده است.
لازم به ذکر است اصفهان رتبه دار شرکت های وارد کننده قهوه در کشور به شمار رفته و در تامین انواع قهوه های خارجی نظیر این موارد، سهم عمده و قابل توجهی را کسب نموده است:

 1. قهوه برزیلی
 2. قهوه ترک
 3. قهوه عربی

بنابراین اگر می خواهید قهوه های فوق را با قیمتی کمتر از قیمت بازار تهیه نمایید، می توانید از شرکت های وارد کننده اصفهان مستقیما اقدام کرده و در این صورت راه هزینه های بیجا و بیهوده را که ممکن است در اثر سفارش مستقیم قهوه به وجود بیایند را بر خود ببندید.
البته مزیت ویژه دیگری که از این طریق حاصل می شود، دسترسی به قهوه های اصل وارداتی است که اول از همه خالص بودن آن به چشم می آید.

قیمت قهوه در مشهد

قیمت قهوه در مشهدشرکت قهوه مشهد که تحت نام های متعددی در این شهر فعال بوده و نقش بسزایی را در تامین انواع قهوه در کشور ایفا کرده است، مجهز به محصولات متنوعی است.
یعنی قهوه های موجود در شرکت های تولیدی یا وارداتی مشهد، تنوع کاملی از نظر طعم و برند را به تصویر در آورده و بدین ترتیب گامی مهم در عرضه این محصول پر مصرف را برداشته اند.
بدین ترتیب با مراجعه به هر یک از شرکت های مطرح و شناخته شده می توانید اقدام به تهیه این قهوه ها نمایید:

 • قهوه فوری
 • قهوه میکس
 • قهوه دم کردنی

اما به هنگام تهیه و خرید باید این نکات را مد نظر داشته باشید که قهوه فله یا بسته بندی شده دارای تفاوت قیمت می باشد.
به علاوه تمامی مواردی که به آن ها اشاره کردیم، به ننهایی در لیست قیمت قهوه تاثیرگذار بوده و بدین ترتیب ممکن است قیمت قهوه کلاسیک و تمام قهوه های دیگر را با سطوح متغیری مشاهده نمایید.

صادرات قهوه به ترکیه

صادرات قهوه به ترکیهبا وجود اینکه کشور ترکیه از تولید کنندگان اصلی قهوه در دنیا به شمار رفته و رتبه های درخشانی را در این زمینه به خود اختصاص داده است، اما با این حال پذیرای قهوه های وارداتی ایرانی نیز می باشد.
در واقع توانایی کشور ما در حوزه تولید انواع قهوه بر کشور ترکیه ثابت و آشکار شده و همین مساله خود راه های ارتباطی بین این دو کشور برای صادرات قهوه از ایران به ترکیه را باز کرده است.
البته اگر رایزنی های بیشتری در این حوزه توسط تولید کنندگان قهوه و همینطور صادر کنندگان آن صورت گیرد، آنوقت شاهد صادرات گسترده تری از این محصول در سال های آتی خواهیم بود.
چه بسا که قهوه ایرانی در آینده ای نزدیک با ایجاد زیر ساخت های لازم بتواند به کشور های بیشتری هم صادر شده و در نتیجه قهوه تولی داخل نیز به مانند قهوه ترک در صدر صادرات و فروش قرار بگیرد.

نمایندگی قهوه در کشور

نمایندگی قهوه در کشورعرضه پودر قهوه فوری و انواع دیگری از قهوه هایی که افراد مختلف هر روزه آن ها را مورد استفاده قرار داده و آمار مصرف آن را روز به روز بالا تر می برند، توسط واحد های عرضه کننده متعددی در کشور امکانپذیر شده است.
اما یکی از این واحد ها که توانسته در جلب اعتماد و همچنین رضایت مشتریان سراسر کشور موثر واقع شده و حتی خدمات گسترده پس از فروش را نیز تقدیم آن ها نماید، نمایندگی قهوه می باشد.

گفتیم که این نمایندگی نحوه فعالیتشان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی می باشد.
قطعا استفاده از خدمات اینترنتی نمایندگی های فروش قهوه برای همه مشتریان بسیار اقتصادی تر و کم هزینه تر خواهد بود.
چرا که در این صورت بسیاری از هزینه های مزاحم مانند هزینه رفت و آمد و سوخت به طور کامل حذف شده و جای خود را به صرفه جویی در هزینه های خرید و در نتیجه افزایش قدرت خرید مشتریان خواهد داد.

از همه مهم تر اینکه انواعی از قهوه های مرغوب و پر فروش مانند این محصولات با کیفیت و قیمت مقبول در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار گرفته و با شرایط تحویل فوری به آن ها تقدیم و ارائه می شود:

 • قهوه کلاسیک فله ای
 • قهوه کلاسیک بسته بندی شده در حجم های مختلف و به صرفه
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز قهوه کلاسیک فله ای در بازار تهران

برای تهیه قیمت روز قهوه کلاسیک، می توان به فروشگاه های گوناگونی مراجعه کرد. این نوع از قهوه را به صورت فله ای و بسته بندی شده در بازارهای تهران و سایر شهرهای دی

خرید قهوه