خانه / قهوه عربیکا / سفارش ویژه قهوه عربیکا فله ای

سفارش ویژه قهوه عربیکا فله ای

یکی از پرمصرف ترین انواع قهوه که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد و با طبع ایرانیان سازگاری بسیار بیشتری دارد قهوه عربیکا است؛ سفارش ویژه آن به صورت فله ای از ارائه کننده این محصول قابل خریداری است و خریداران عمده می‌توانند در سفارش خاص آن را با نرخی مناسب تر از هر جای دیگر به دست آورند و جهت ارائه در فروشگاه یا کافی شاپ آن استفاده کنند.

سفارش ویژه قهوه عربیکا فله ای به راحتی توسط کارگاه های بسته بندی آن نیز امکان پذیر است و می‌تواند با بسته بندی ویژه آن ارزش افزوده فوق العاده به این محصول ببخشد.

سفارش ویژه قهوه عربیکا فله ای

مراحل تولید قهوه عربیکا در کارخانه

مراحل تولید قهوه عربیکا در کارخانه تهیه قهوه عربیکا مراحل بسیار زیادی را نیاز دارد و این مراحل از چیدن میوه آن شروع می شود و به مرحله بسته بندی ختم می گردد؛ در مرحله اول این دانه قهوه سبز به کارخانه وارد شده و ابتدا مرحله برشته کاری انجام می شود و در این مرحله بهترین دانه قهوه عربیکا تحت تاثیر حرارت مشخص قرار می‌گیرد و این حرارت و مدت زمان معین به دانه قهوه اعمال می‌شود تا به این ترتیب طعم قهوه آزاد شود و همزمان با آزاد شدن طعم عطر قهوه نیز آزاد می گردد و به این ترتیب است که شاهد وجود یک لایه روغنی بر روی سطح برشته قهوه خواهیم بود.

دمای دستگاه برشته کاری تاثیر قابل توجهی بر کیفیت آن دارد و حتی دمای اولیه که دانه قهوه با آن برخورد خواهد کرد می‌تواند نقش مهمی در کیفیت قهوه داشته باشد و پروفیل آن را تحت تأثیر قرار دهد؛ بعد از فرآیند برشته کاری دانه ها باید کاملا خشک شوند سپس با استفاده از دستگاه های آسیاب مناسب گردند و این پودر یکنواخت و یکدست عطر و طعم قهوه عربیکا را همچنان حفظ می‌کند تا این که در بسته‌بندی قرار گیرد و به مشتریان ارائه شود.

بررسی بازار تولید قهوه عربیکا

بررسی بازار تولید قهوه عربیکا تولید قهوه عربیکا در بسته بندی های مختلف از بازار بسیار خوبی برخوردار است به طوری که باعث شده است مصرف این قهوه در داخل کشور افزایش یابد زیرا کیفیت تولید این محصول بسیار عالی و ویژه است و همین باعث شده است که خواهان زیادی برای آن وجود داشته باشد که در نتیجه تمایل زیادی برای تولید قهوه بسیار بیشتر شده است.

این قهوه وارداتی است و پس از این که به صورت فله در بازار تهیه و فرآوری شد در بسته بندی های مناسب به خریداران و مشتریان آن ارائه می گردد؛ کافی شاپ ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچنین قهوه خانه‌ها از خریداران عمده این قهوه خاص و خوش‌طعم هستند و آن را به صورت دائم تهیه می‌کنند بنابراین تولید این قهوه می‌تواند نیاز آنها را به خوبی تأمین کند و به همین دلیل است که بازار تولید و فروش این محصول پر رونق است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین قهوه عربیکا بسته بندی

فروش بهترین قهوه عربیکا بسته بندی شده در مراکز معتبر انجام می‌ شود. این محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسد و افراد زیادی تمایل به خرید این محصول

پاسخی بگذارید

خرید قهوه