خانه / قهوه نسکافه / خرید قهوه نسکافه تازه در شرکت های بازرگانی سراسر کشور

خرید قهوه نسکافه تازه در شرکت های بازرگانی سراسر کشور

قهوه، گیاهی نشاط آور، انرژی زا، خوش عطر و طعم است که آن را پس از فرآوری به اشکال متفاوتی وارد بازار می نمایند. در این حوزه، برندهای مختلفی هستند که فعالیت می کنند و انواع این محصول را عرضه می دارند. از آن جمله می شود به قهوه نسکافه تازه اشاره کرد؛ نوع منحصر به فرد محصول که طرفداران بسیار زیادی در سر تا سر جهان دارد. جهت خرید این کالا، می شود به شرکت های بازرگانی سراسر کشور مراجعه کرد و یا این که راه های دیگری را برای تهیه آن، در پیش گرفت. خرید قهوه نسکافه تازه در شرکت های بازرگانی سراسر کشور

خرید قهوه نسکافه در بازار ایران

خرید قهوه نسکافه در بازار ایرانپیش از این که به قهوه روش های خرید قهوه نسکافه در بازار ایران بپردازیم، این نوع از محصول را برای تان معرفی می کنیم. نسکافه را بیشتر در بازار به صورت پودری، همراه با اسانس ها و مواد افزودنی دیگری مشاهده می نماییم که آن را در بسته های چند ده گرمی تولید می نمایند. در این عرصه، شرکت های زیادی فعالیت می کنند. 

نوع فرآوری نسکافه نیز با سایر انواع قهوه فرق دارد. این نوع از قهوه را به نام کافه میکس هم می شناسند که به دلیل مخلوط کردن مقداری مشخص از پودر قهوه، شیر، چربی، طعم دهنده، شکر و غیره می باشد. این ها از جمله ترکیبات قهوه نسکافه هستند. در هر حال، یکی از مزیت های اصلی این نوع از محصول، درست کردن سریع آن است. یعنی شما با داشتن آب جوش و یک پاکت از این قهوه ها، می توانید در هر جایی که هستید، قهوه ای خوب، پر کالری و انرژی بخش را تهیه کرده و آن را نوش جان نمایید. 

ولی خرید قهوه را به شیوه های متفاوتی می توان انجام داد. البته این موضوع بستگی به این دارد که شما چگونه می خواهید آن را تهیه کنید؟ آیا قصد تان خرید عمده است یا جزئی؟ به این دلیل این پرسش را مطرح کردیم که هر کدام از این روش های خرید، منابع مختلفی دارند. به این موضوع در ادامه مطلب، بیشتر خواهیم پرداخت. 

فروش قهوه در بازارهای داخلی و جهانی

فروش قهوه در بازارهای داخلی و جهانیقهوه، از جمله نوشیدنی هایی است که محبوبیت ویژه ای دارد. در بسیاری از کشورها جهان، این محصول در میان نوشیدن های مختلف، حرف اول را می زنند؛ هر چند در ایران این گونه نیست و برخی از آن را پس از چای و سایر دمنوش های ترجیح می دهند که دلایل مشخص خود را دارد و به نوعی بر می گردد به ذائقه و مسئله مالی این کالا. 

در هر صورت، فروش قهوه در گام نخست از جانب کشاورزان آن انجام می شود. آن ها که عمدتاً در کشورهای امریکای جنوبی و جنوب شرق آسیا فعال هستند، فرآورده های شان را برای شرکت های بزرگ تولیدی قهوه می فروشند. پس از آن همین کارخانه های فرآوری هستند که قهوه را به شکل عمده وارد بازارهای جهانی می نمایند و به این شکل، به سر تا سر دنیا توزیع می شود و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. البته باید گفت که تنوع مارک قهوه در جهان زیاد و که این باعث شکوفایی بازار شده است. 

با همه این ها، در بازار داخلی، ما عرضه کنندگان مختلفی را مشاهده می کنیم که این گونه از قهوه را به شکل پودری، گرانولی و دانه ای ارائه می دهند. هر نوع از قهوه را که شما خواسته باشید، به راحتی می توانید از مراجع گوناگونی به دست آورید. امروزه قهوه را می شود حتی از مغازه های کوچک خوار و بار فروشی ها محله ها هم تهیه کرد. 

خریدار قهوه نسکافه در کارخانه تولیدی

خریدار قهوه نسکافه در کارخانه تولیدیقهوه نسکافه فوری را کارخانه های تولیدی، به صورت مستقیم در اختیار مشتریان می گذارند. به این ترتیب خریدار قادر خواهد بود که بهترین مارک قهوه نسکافه را به دست آورد. البته در این جا نیاز است که گفته شود، با در نظر داشتن فرق قهوه نسکافه و کاپوچینو و همچینن سایر قهوه های دیگر، می شود بهترین محصول را تهیه کرد و استفاده نمود. 

کارخانه های مختلفی در ایران وجود دارند که در زمینه فرآوری قهوه فعالیت می کنند. مشتریان آن ها، عموماً کسانی اند که به شکل کلی محصولات شان را تهیه می نمایند. آن ها اغلب، رستوران داران، کافی شاپ ها، سایت فروش قهوه نسکافه، فروشگاه قهوه نسکافه و غیره می باشند که به این شکل، سعی دارند تا هزینه های خود را کاهش دهند. 

در هر حال، هر کدام از تولیدی ها، از خود شعبی را ایجاد کرده اند که توسط آن نیز قهوه را عرضه می دارند. مصرف کنندگان می توانند به این شعبه ها مراجعه کرده و خرید خود را انجام  دهند. قابل ذکر است که نمایندگی قهوه، محصولات شرکت را با بهترین کیفیت ارائه می دهد و به همین سبب است که از جمله بهترین گزینه ها برای خرید می باشند. 

روی هم رفته، قهوه نسکافه، به دلایل گوناگونی از جمله پر مصرف ترین ها محسوب می شود که یکی از آن ها طرز تهیه قهوه نسکافه با روش های ساده و آسان می باشد.  

فروشنده بهترین مارک قهوه در اصفهان

فروشنده بهترین مارک قهوه در اصفهاناگر به دنبال این هستید که قهوه تازه اصفهان را به دست آورید، خوب است که به فروشنده های معتبر مراجعه کنید. در این استان، برندهای مختلف ایرانی و خارجی قهوه ارائه می گردد. شما خواهید توانست که با جستجوی بیشتر، بهترین مارک قهوه را به دست آورید و از آن یک نوشیدنی بیاد ماندنی و در همین حال، مفید را درست کنید. 

آن شمار از فروشگاه هایی که به گونه تخصصی در این حوزه فعالیت می نمایند، عرضه پودر مخلوط قهوه و دانه ها مرغوب این گیاه که رست شده اند، انجام می دهند. عموماً چنین ارائه دهندگانی، دارای مشخصات خاص خود هستند. آن ها سابقه ای طولانی در این عرصه دارند و در همین حال، می کوشند تا بهترین برندها را وارد بازار نمایند. 

اما مارک های خوب، قهوه شان چه ویژگی هایی دارد؟ آیا اصلاً این محصول، برای بدن مفید است یا مضر؟ در این جا به فواید و مضرات قهوه اشاره می کنیم که عبارتند از: 

 • در لاغری مفید هستند. 
 • رفع کننده خواب آلودگی و استرس می باشند. 
 • برای قلب مفید است. 
 • قهوه نوش ها کمتر به بیماری آلزایمر دچار می شوند. 
 • و … 

اما مضرات آن: برای کسانی که فشار خون بالا دارند خوردن زیاد آن تجویز نمی شود و در دراز مدت ممکن است به دندان ها آسیب برساند. 

فروشگاه قهوه فوری

فروشگاه قهوه فوریقهوه ها در انواع متفاوتی فرآوری می شوند. یکی از پر طرفدارترین آن ها، نوع فوری است که توسط برندهای گوناگونی چه در ایران و چه در خارج از کشور ساخته شده و به فروش گذاشته می شوند. این قلم از کالا را به نحوی بیشتر فروشگاه هایی که در کار عرضه محصولات خوراکی می باشند، عرضه می دارند. در کنار این، سایت های اینترنتی مختلفی هم هستند که در کار ارائه چنین کالایی اند. عموماً ما در بسته بندی های متنوعی این قهوه ها را مشاهده کرده ایم؛ ولی به شکل فله ای نیز ارائه می گردند. 

ولی باید گفت که قهوه های فوری هم تنوع دارند. آن ها را می شود به گلد، کلاسیک، نسکافه و غیره تقسیم بندی کرد. هر یک از این هایی که در این جا نام بردیم، طعم و مزه خاص خود را دارند. عموماً قهوه گلد رنگی روشن تر نسبت به قهوه کلاسیک دارد که دارای طعم تلخ تری هم می باشد. از طرفی، همان گونه که اشاره کردیم، نسکافه با ترکیب چند نوع مواد افزودنی دیگر تولید می گردد که دارای عطر و طعم متفاوتی از سایر قهوه های فوری است. 

میزان کالری قهوه تازه

میزان کالری قهوه تازهیکی از دلایلی که از قهوه به عنوان یک رژیم غذایی سالم استفاده می نمایند، میزان کم کالری آن است. باید متذکر شد که هر فنجان قهوه خالص، تنها ۲ کالری دارد که این بسیار مفید می باشد. اما در این جا به قهوه های پر مصرف اشاره می نماییم که هر یک از آن ها چیزی بیش از این میزان کالری دارند. به این موارد توجه نمایید: 

 • اسپرسو ۸ گرمی ۵ کالری دارد. 
 • یک فنجان قهوه امریکانو، دارای ۱۵ کالری است. 
 • یک فنجان کافه لاته، ۱۹۰ کالری دارد. 
 • یک فنجان کاپوچینو، ۱۲۰ کالری دارد. 
 • یک فنجان موکا، ۳۸۵ کالری را دارا است. 

تولید کننده قهوه در بازار تهران

تولید کننده قهوه در بازار تهراندر بازار تهران، می توان محصولات شرکت های تولید کننده قهوه را به راحتی تهیه کرد. باید در این خصوص گفت، معدود کارخانه هایی در ایران وجود دارند که قهوه را فرآوری می نمایند. آن ها کالای خود را به صورت بسته بندی شده و در پکیج های ویژه ای وارد بازار می نمایند که روی هر کدام از آن ها، چگونگی فرآوری، تولید و همچنین تاریخ قهوه تازه و انقضاء ذکر شده است. 

روی هم رفته، شما در هر جایی از تهران که باشید، قادر خواهید بود به فروشندگان اصلی سر بزنید و به تهیه یک محصول خوب و با کیفیت بپردازید. قابل ذکر است، در مراکز داد و ستد پایتخت، می شود هر برند خارجی را هم پیدا کرد. تهران، بازار پر رفت و آمدی دارد و به همین دلیل است که بسیاری از تولیدی ها، کالای شان را اول در آن جا توزیع می کنند. موضوع این که در مراکز فروش این کلان شهر می شود تنوع بیشتری را مشاهده کرد نیز، همین مسئله می باشد. 

بهترین وارد کننده قهوه ۳ در ۱ در تبریز

بهترین وارد کننده قهوه ۳ در ۱ در تبریزقهوه ۳ در ۱ را که به نسکافه هم مشهور هستند، می توان در بازار تبریز به سادگی یافت. این نوع از محصول را بهترین وارد کنندگان از کشورهای متفاوتی تهیه کرده و سپس به بازارهای این شهر، عرضه می دارند. قابل ذکر است که این گونه از قهوه، به میزان مشخصی داری شکر، خامه و سایر مواد افزدونی دیگری می باشد. 

بسته هایی که در آن شاسه قهوه قرار می گیرند وزن های متفاوتی دارند که اصولاً هر کدام شان ۶۲۷ گرم هستند. هر بسته هم ۲۵ عدد شاسه ۲۰ گرمی دارد که هر یک از شاسه ها، برای یک فنجان کافی هستند. 

باید گفت که انرژی آن ۸۵ کیلوکالری است و میزان قندش نیز ۱۱٫۷ گرم در هر شاسه محسوب می شود. 

صادرات قهوه به کشورهای همسایه

صادرات قهوه به کشورهای همسایهبا این که ایران از جمله بزرگترین وارد کنندگان قهوه است؛ ولی جالب این جا می باشد که صادرات قهوه را هم به کشورهای متعددی به ویژه همسایه ها انجام می دهد. این کار را انگشت شمار شرکت هایی که در کار تولید هستند، صورت داده و سعی می نمایند تا محصولات خود را به شکل گسترده ای وارد بازارهای کشورهای همجوار کنند. 

آن ها در این زمینه، به کیفیت کالای خود ارزش می گذارند و به این ترتیب است که می توانند در میان قهوه نوشان این کشورها جایی بیابند و به فروش بیشتری قهوه هایی که فرآوری می نمایند، بپردازند. 

مکان های خریداری قهوه

مکان های خریداری قهوهقهوه را از مکان های متفاوتی می شود خریداری کرد. به نوعی، تا به این جای مطلب ما به مراکز متعددی اشاره کردیم. اما بد نیست به صورت اجمالی به جاهایی که در آن قهوه عرضه می شود، اشاره کنیم تا شما به راحتی بتوانید به آنان سر زده و آن نوع از برند و طعمی از این نوشیدنی را که می خواهید به دست آورید. 

 • فروشگاه های تخصصی قهوه که در همه کلان شهرها فعال هستند. 
 • فروشگاه های محصولات غذایی که در دسترس می باشند. 
 • فروشگاه های آنلاین که خدمات مختلفی را ارائه می دهند. 
 • شعبه های رسمی شرکت ها کوچک و بزرگ داخلی و خارجی 
 • و غیره 

مرکز تهیه و توزیع انواع قهوه نسکافه در کشور

مرکز تهیه و توزیع انواع قهوه نسکافه در کشوردر این نوشته، به شکل همه جانبه ای درباره قهوه نسکافه بحث کردیم. اما اگر خواسته باشیم به انواع آن اشاره نماییم، تنها موضوعی را که می شود مطرح بحث قرار داد، این است که این قهوه، دارای طعم های مختلفی می باشد و در همین حال، نوع بدون شکر و رژیمی اش هم وارد بازار گردیده است. 

پس می توانید به مرکز تهیه و توزیع آن در هر جای کشور مراجعه کنید و نوعی را که می خواهید، به سادگی به دست آورید. نسکافه، یکی از محبوب ترین قهوه های جهان است. 

نمایندگی قهوه نسکافه مرغوب

نمایندگی قهوه نسکافه مرغوبقهوه نسکافه مرغوب و درجه یک را با می توان از نمایندگی های رسمی شرکت های فرآوری تهیه کرد. این نوع از محصول را برندهای گوناگونی در سر تا سر جهان می سازند  روانه بازار می کنند. 

بهتر است که قبل از خرید به چن نکته توجه کنید. اول این که برندهای آن را بشناسید و با طعم های گوناگون آن آشنا شوید. سپس در هنگام خرید، به منابع معتبر سر بزنید که شعب رسمی، یکی از آن ها هستند. مسئله بعدی این می باشد، حتماً به تاریخ تولید و انقضاء، چارت سلامتی آن و همچنین نشان های استاندارد ملی و جهانی توجه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید قهوه فوری برند خوب

خرید قهوه فوری برند خوب

تهیه نوشیدنی از دانه قهوه، به کشور یمن نسبت داده میشود. این نوشیدنی، به دلیل …

خرید قهوه